SEO projektas

SEO projektas apima visus reikalingus veiksmus, kad internetinė svetainė taptų matoma ir randama internete (Google paieškos sistemoje).

SEO projektas vykdomas pagal aiškų įgyvendinimo planą, reguliariai pateikiamos darbų įvykdymo ataskaitos.

SEO projekto įgyvendinimo planas - jame aiškiai matysite, kokie darbai bus atliekami, kiek laiko jie užtruks ir kada bus įgyvendinti. Matomumas, projekto valdymas ir kontrolė - sėkmingo projekto įgyvendinimo formulė.

SEO projektas trunka iki 10 savaičių ir pirmieji rezultatai matomi jau po kelių savaičių.

Ar Jums reikalingas SEO projektas?

Dažnai pasitaikantis klausimas, o gal pasvarstymai, nuomonės ir pan.

Reikia turėti galvoje, jog aš, Jūs, mes, klientai svarstydami šį klausimą, iš tikrųjų svarstome ir renkamės tinkamą kokybės ir kainos santykį. T.y. kiek man tai kainuos ir kokios naudos iš to turėsiu. Nors šioje "dvejybėje" svarbesnis dalykas vis dėl to yra "kokią naudą iš to turėsite?" ar kitaip sakant "kiek iš to ar dėl to uždirbsite daugiau?"

Tenka pripažinti ir dar vieną dalyką, kad tikslaus ir garantuoto atsakymo į anksčiau paminėtą klausimą nežinome. Nors darbo patirtis ir rezultatai leidžia daryti tam tikras išvadas ir prielaidas, kai jau galima "susiskaičiuoti viščiukus", pavyzdžiui jei paslaugai išleidote 1000 eurų ir dėl to pardavėte prekių ar paslaugų už 5000 eurų - investicija buvo verta Jūsų dėmesio, laiko ir pastangų.
Ir vis tik grįžkime prie SEO projekto, jo prasmės, naudos ir reikalingumo.


SEO projektas - tai veiksmai atlikti "nuo ... iki", siekiant užsibrėžto tikslo: aukšta pozicija Google paieškos sistemoje. Dažniausiai su aukšta pozicija Google paieškos sistemoje, pasiekiamas didesnis populiarumas ir žinomumas, ir tai neretai sąlygoja ir lemia augančius Jūsų prekių ir paslaugų pardavimus.

Taigi, jei Jūs turite ar planuojate turėti internetinę svetainę ar internetinę parduotuvę, SEO projektas yra labai rekomenduotinas, kadangi būtent pastarojo dėka internetinė svetainė ar internetinė parduotuvė Jums atneš realią naudą.


Pilnas SEO projektas ar atskira SEO paslauga?

Dar vienas aktualus klausimas, kuris iškyla dažnam klientui, nusprendusiam pirkti SEO paslaugas. ir vėlgi dažniausiai už šio klausimo slepiasi kitas klausimas ar pamąstymas: kiek Jums tai kainuos ir kiek atneš naudos?
Akivaizdu, jog atskira SEO paslauga bus pigiau nei pilnas projektas, tačiau, ar tikrai viena ar kelios atskiros SEO paslaugos duos norimą efektą ir ar tikrai tai bus pigiau?
Ar esate girdėję posakį “nauja šluota viską šluoja”?

Efektyviausias yra pilnas SEO projektas 

Tai lyg pirkti pilnai sukomplektuotą automobilį!