SEO paslaugos

SEO paslaugos - tai paslaugos, apimančios internetinės svetainės, internetinės parduotuvės optimizavimą Google paieškos sistemai, kad būtent Jūsų internetinė svetainė, internetinės parduotuvės būtų kuo greičiau randamos Jūsų klientų.

SEO paslaugos teikiamos kaip vienas paketas "SEO projektas" ir kiekviena SEO paslauga atskirai.

Be internetinės svetainės ir internetinės parduotuvės paruošimo ir optimizavimo darbų Google paieškos sistemai, SEO paslaugos taip pat apima ir internetinį marketingą (SEM) bei viešinimo darbus internete (viešieji ryšiai).

SEO ir SEM

SEO - angl. k. search engine optimization, liet. k. optimizavimas paieškos sistemoms

SEM - angl. k. search engine marketing, liet. k. marketingas paieškos sistemoms

Kas yra SEM?

SEM apima:

  • mokamas Google paieškos sistemos paslaugas: Google skelbimai (Google Ads) - šie skelbimai, atitinkantys pasirinktą raktinį žodį ar frazę, matomi pirmosiose Google paieškos rezultatų eilutėse.
  • nemokamos paslaugos: natūralūs Google paieškos rezultatai - kai Google paieškos sistema gerai vertina ir reitinguoja Jūsų interneto svetainę ar interneto parduotuvę, kadangi gausu kokybiškos informacijos apie Jus internete ir vartotojai dažnai ieško Jūsų internete. 

Natūralūs Google paieškos rezultatai


Aš, SEO Fausta, teikdama paslaugas pirmenybę teikiu natūralios Google paieškos rezultatams, t.y. atlieku paslaugas, kurių dėka Google paieškos sistema gerai vertina Jūsų internetinę svetainę ar internetinę parduotuvę ir be mokamų Google skelbimų.

Mokamos Google paieškos sistemos paslaugos atliekamos tik klientui pageidaujant.

Viešieji ryšiai

Viešieji ryšiai ir viešųjų ryšių formavimas - skambūs žodžiai ar tikra nauda? Akivaizdu, kad šiais terminais daug kas "žongliruoja" ir manipuliuoja.

Mes nusiimame "karūną" ir paliekame ją užsidėti Jums patiems, kai informacija apie Jus ir Jūsų verslą pateks į spaudą bei internetinius internetinius portalus.

Atliekame internetinės svetainės ir internetinės parduotuvės viešinimo darbus: pranešimų rašymas spaudai, straipsnių rašymas spaudai, socialinių tinklų administravimas.

Kiekviena SEO paslauga detaliau: