SEO paslaugos

SEO paslaugos - tai paslaugos, apimančios internetinės svetainės, internetinės parduotuvės optimizavimą Google paieškos sistemai, kad būtent Jūsų internetinė svetainė, internetinės parduotuvės būtų kuo greičiau randamos Jūsų klientų.

SEO paslaugos teikiamos kaip vienas paketas "SEO projektas" ir kiekviena SEO paslauga atskirai.

Be internetinės svetainės ir internetinės parduotuvės paruošimo ir optimizavimo darbų Google paieškos sistemai, SEO paslaugos taip pat apima ir internetinį marketingą (SEM) bei viešinimo darbus internete (viešieji ryšiai).

SEO ir SEM

SEO - angl. k. search engine optimization, liet. k. optimizavimas paieškos sistemoms

SEM - angl. k. search engine marketing, liet. k. marketingas paieškos sistemoms

Kas yra SEM?

SEM apima:

  • mokamas Google paieškos sistemos paslaugas: Google skelbimai (Google Ads) - šie skelbimai, atitinkantys pasirinktą raktinį žodį ar frazę, matomi pirmosiose Google paieškos rezultatų eilutėse.
  • nemokamos paslaugos: natūralūs Google paieškos rezultatai - kai Google paieškos sistema gerai vertina ir reitinguoja Jūsų interneto svetainę ar interneto parduotuvę, kadangi gausu kokybiškos informacijos apie Jus internete ir vartotojai dažnai ieško Jūsų internete. 

Natūralūs Google paieškos rezultatai


Aš, SEO Fausta, atlikdama SEO paslaugas pirmenybę teikiu natūralios Google paieškos rezultatams, t.y. atlieku paslaugas, kurių dėka Google paieškos sistema gerai vertina Jūsų internetinę svetainę ar internetinę parduotuvę ir be mokamų Google skelbimų.

P.S. Mokamos Google paieškos sistemos paslaugos (Google Ads) atliekamos tik klientui pageidaujant. Daugiau apie Google Ads naudą skaitykite čia.

Kodėl pirmenybė teikiama natūraliems Google paieškos rezultatams?

Pagal įvairius šaltinius ir straipsnius, atliktos analizės rodo, jog 80% vartotojų nesirenka ir nespaudžia ant mokamų skelbimų nuorodų. Šių vartotojų pasirinkimas - pirmas internetinis puslapis po mokamų skelbimų, t. y. tie internetiniai puslapiai, kurie rodomi pirmame puslapyje pagal natūralią paiešką ir reitingavimą.

Viešieji ryšiai

Viešieji ryšiai ir viešųjų ryšių formavimas - tai informacija, viešinama ir skleidžiama apie įmonę bei jos teikiamas paslaugas plačiai auditorijai įvairių straipsnių pagalba. Tikslas yra atrasti ir pritraukti tuos skaitytojus, kuriems pateikta informacija apie įmonę ir jos paslaugas pasirodė aktuali bei naudinga. Ir tikėtina, jog šie skaitytojai gali tapti klientais.

Žinoma, šiais laikais neįsivaizduojamas gyvenimas be socialinių tinklų tiek asmeniniame, tiek verslo pasaulyje. Taigi į viešųjų ryšių sąvoką įeina ir socialinių tinklų marketingas.

Internetinės svetainės ir internetinės parduotuvės viešinimo darbai apima:

  • straipsnių rašymas spaudai
  • straipsnių rašymas tinklaraščiams
  • straipsnių rašymas internetinės svetainės naujienų skilčiai
  • socialinių tinklų administravimas


Apie kiekvieną SEO paslaugą detaliau