Fausta Lisaitienė

SEO specialistė

SEO specialisto kursai SEO Akademijoje

2019.11 - 2020.04 metais baigiau SEO specialisto kursus SEO Akademijoje pas lektorę Eveliną Biliūnaitę.

Turiu prisipažinti, kad SEO Akademijos įkūrėja ir lektorė E. Biliūnaitė puikiai įvaldžiusi SEO "meną" ir savo nuoširdžiais, šiltais tekstais "prisijaukino" mane kaip klientę.

Plačiau apie mano patirtį SEO Akademijoje skaitykite čia.

Fausta Lisaitienė, SEO Fausta
Fausta Lisaitienė, SEO Fausta

SEO man buvo visiškai nauja sritis, apie kurią iki to laiko nedaug ir buvau girdėjusi, bet jau kursų pradžioje pajutau ir supratau, kad ši sritis, darbo pobūdis man yra artimi ir priimtini.

Iš pirmo žvilgsnio SEO skamba kaip pakankamai techninė sritis: SEO projektas, SEO auditas, internetinė svetainė, internetinių svetainių optimizavimas ir pan.

Tačiau yra ir kita, ne mažiau svarbi, SEO pusė - internetinių svetainių tekstų rašymas, pranešimų rašymas spaudai, straipsnių rašymas spaudai, socialinių tinklų marketingas - perteikiamos emocijos, kurios yra taip reikalingos šiandieniniam žmogui.

Žinote, kas dar yra svarbu?

Rašyti, galvoti ir kalbėti paprastai, aiškiai, suprantamai! Nesvarbu, kurią veiklos ar verslo rūšį paimtumėme. Visur dirba, perka, vertina žmonės, kurie nori skaidrumo ir aiškumo..... dažnai ir pigių kainų, bet tai jau atskira tema! :). Šis supratimas man atvėrė daug galimybių ir svarbiausia tai leidžia užsitarnauti Jūsų, klientai, pasitikėjimą.

Neįkainojama darbo patirtis

Tiesa, iki "nėrimo" į naują sritį, daugiau nei 10 metų dirbau kitoje sferoje - StockM atsargų ir asortimento valdymas, kurioje gavau vertingą patirtį.

Nors sritys yra visiškai skirtingos, tačiau bendrame darbo organizavimo, atlikimo ir bendravimo su klientais kontekste, panašumų yra iš ties nemažai:

darbas su verslo įmonėmis, verslo įmonių konsultavimas tam tikrais klausimais, projekto diegimas, bendravimas su įmonių darbuotojais, netgi ir po projekto pabaigos išlaikant gerus ir šiltus santykius su klientais, kurie negaili gerų atsiliepimų.

SEO specialistė - naujas iššūkis!

SEO specialistės amplua - dar vienas iššūkis mano gyvenime ir labai džiaugiuosi šiuo savo sprendimu.

Matau, kiek daug naudos ir vertės SEO specialistas gali duoti įmonėms bei kita veikla užsiimantiems asmenims, norintiems būti matomiems internete ir žiūrintiems į ateitį.

Labiau už praeitį mane domina ateitis, nes joje ketinu gyventi.

Albert Einstein

Bendraukime ir Youtube kanale

Daugiau apie SEO Fausta ir SEO veiklą...

Ne paslaptis, jog didžioji dalis žmonių yra vizualai, t.y. lengviau ir geriau įsimena pamatytą informaciją.

Taigi skubu save, SEO Fausta, ir SEO veiklą pristatyti Youtube kanale!