Fausta Lisaitienė

SEO specialistė

Visada kirbėjo klausimas, kaip internetinės svetainės atsiranda pirmame Google paieškos rezultatų puslapyje?

ir dėl kokios priežasties kitų internetinių svetainių, teikiančių tas pačias paslaugas ar prekes, nerasime ir 10-tame puslapyje?

Į šiuos klausimus radau atsakymus, gilindamasi į SEO.  

Fausta Lisaitienė, SEO Fausta
Fausta Lisaitienė, SEO Fausta

SEO žinių įgijimo sertifikatai

Ar žinote, kas yra svarbu?

SEO - tai patikrintas būdas iškelti internetinę svetainę ar internetinę parduotuvę į Google paieškos rezultatų pirmą puslapį. Tai konkretūs ir aiškūs veiksmai, kuriuos reikia atlikti.

Ar SEO kinta? - žinoma, TAIP!

Kadangi Google nuolat tobulina savo paieškos sistemą, atnaujindama paieškos algoritmus. Taigi ir SEO neišvengiamai turi prisitaikyti prie pasikeitimų. Todėl SEO specialisto darbas yra įdomus, reikalaujantis nuolatinės analizės ir stebėjimo.

Neįkainojama darbo patirtis

Tiesa, iki atrandant SEO, daugiau nei 10 metų dirbau kitoje sferoje - StockM atsargų ir asortimento valdymas, kurioje gavau vertingą patirtį.

Nors sritys yra visiškai skirtingos, tačiau bendrame darbo organizavimo, atlikimo ir bendravimo su klientais kontekste, panašumų yra iš ties nemažai:

darbas su verslo įmonėmis, verslo įmonių konsultavimas tam tikrais klausimais, projekto diegimas, bendravimas su įmonių darbuotojais, netgi ir po projekto pabaigos išlaikant gerus ir šiltus santykius su klientais, kurie negaili gerų atsiliepimų.

SEO sritis - naujas iššūkis!

SEO specialistės amplua - dar vienas iššūkis mano gyvenime ir labai džiaugiuosi šiuo savo sprendimu.

Matau, kiek daug naudos ir vertės SEO specialistas gali duoti įmonėms bei kita veikla užsiimantiems asmenims, norintiems būti matomiems internete ir žiūrintiems į ateitį.

Labiau už praeitį mane domina ateitis, nes joje ketinu gyventi.

Albert Einstein

Bendraukime ir Youtube kanale

Daugiau apie SEO Fausta ir SEO veiklą...

Ar žinojote, jog antra pagal populiarumą paieškos platforma, po Google, yra YouTube?